The Last of Us: Part II Collector’s Edition

Speciaal voor stichting Beat Batten! hebben wij dit weekend een meerdaags livestream gamingmarathon met een aantal prachtige veilingen. De complete opbrengst van deze veilingen gaat dan ook naar dit goede doel.

The Last of Us: Part II Collector’s Edition (PlayStation 4)

Deze bestaat uit de volgende items:

De Collector’s Edition bevat:

  • Volledige game en Steelbook-case
  • 30 cm hoog beeld van Ellie
  • Mini-artbook van Dark Horse (48 pagina’s)
  • Ellie’s armband
  • Lithograaf en bedankbrief van Naughty Dog
  • Set van 5 stickers
  • Set van 6 enamel pins
  • Exclusief Firefly t-shirt

Digitale content:

  • PS4 Dynamisch thema
  • 6 PSN avatars voor PS4
  • Digitale soundtrack
  • Mini-artbook van Dark Horse

Bieden kan vanaf € 100,00 en is vrij toegestaan, maar is exclusief verzendkosten.

Op zondag 4 februari om 20.00uur worden de veilingen gesloten (Anti-Snipe 10 minuten).

Met de winnaar van de veiling wordt via mail contact opgenomen.